LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je shumë seksi”/ Jennifer Aniston dhe Brad Pitt çmendin rrjetin

18 Shtator 2020, 09:48, Lifestyle CNA
“Je shumë seksi”/ Jennifer Aniston dhe Brad Pitt çmendin

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt kanë realizuar një interpretim të filmit ?Fast Times At Ridgemont High?. Brad shfaqej duke luajtur rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi Reinhold, ndërsa ish-gruaja e tij Jennifer, luajti mbretëreshën seksi të shkollës së mesme Linda Barrett.

Duke lexuar skenarin Jennifer iu drejtua Pitt, i cili si për ironi edhe në rol quhej Brad. ?Çkemi Brad, gjithmonë kam menduar që je shumë i lezetshëm.

Je shumë seksi. Do të vish tek unë?, thotë Jennifer dhe rrjeti po zien, edhe pse gjithçka është pjesë e skenarit, pasi kujtojmë se Brad është në një lidhje dashurie me modelen 27 vjeçare Nicole Poturalski./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on

Lajmet e fundit nga