LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Edhe Georgina?/ Detaji në foton seksi që do të zhgënjejë fansat

18 Shtator 2020, 13:24, Lifestyle CNA
Edhe Georgina?/ Detaji në foton seksi që do të

Georgina Rodriguez komentohet në mediat rozë si një vajzat më seksi. Partnerja e yllit të futbollit, ka publikuar së fundi një foto ku shafqet super shpërthyese me format e saj.

Me bikini, bombastike, Georgina na la pa fjalë deri në momentin që kapëm këtë detaj.

Por nëse të gjithë po i mbani sytë tek linjat e saj, hidhini një sy këmbës së saj. A nuk ju duket shumë e ?stërmadhe?? Apo mos ndoshta është këndi i fotografisë?

Ndoshta shumë prej jush do të zhgënjehen kur të mësojnë se ajo përdor photoshop dhe kjo foto dëshmon edhe një herë që jo gjithçka që shihni në rrjetet sociale është e vërtetë.

Pas personazheve të famshëm qëndron një skuadër e tërë që punon që ata të shfaqen të përsosur, por detaje si këto të bëjnë të kuptosh që bota virtuale është një gënjeshtër./ CNA.al

Lajmet e fundit nga