LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Italianja me format perfekte/ Fotot më "hot" të modeles së njohur

19 Shtator 2020, 07:25, Lifestyle CNA
Italianja me format perfekte/ Fotot më "hot" të modeles

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez.

Elisa dhuron poza mjaft të nxehta për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, pasi tashmë është bërë e njohur dhe si modele.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më magjepsëse të Elisa de Panicis që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga