LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD “çmend” Instagramin/ Tregon format perfekte në pozat me bikini

19 Shtator 2020, 11:02, Lifestyle CNA
Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD, Lediana Fratari ka rritur temperaturat në Instagram teksa ka publikuar foto të ndryshme me bikini.

Bjondina është e njohur për jetën e saj luksoze dhe udhëtimet e shumta nga ku nuk mungojnë edhe fotot seksi.

Lediana ka treguar linjat e saj perfekte teksa pozon me bikini dhe krahas fotos shkruan: ?Nuk mund të garosh atje ku nuk krahasohesh.?

Fratari është shumë e apasionuar pas makinave luksoze të cilat nuk nguron t?i ekspozojë edhe në rrjetin e saj social./ CNA.al

Lajmet e fundit nga