LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin tuaj të preferuar “Lule të vetmuara”

19 Shtator 2020, 07:45, Lifestyle CNA
Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes/ Zbuloni se çfarë do

Kemal bën ligjin në shtëpi tani që Mesude është paralizuar ndërsa kjo e fundit e dëshpëruar sheh gjithçka që ndodh. Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes dhe e torturon Byshrën duke e nxjerr në rrugë në mes të shiut.

Nazan thirret për të dëshmuar në komisariat për fshehjen e parave. Songyl urdhëron Mertin mos t?i afrohet më Songylit. Mert mëson se Meral e pëlqen atë. Songyl dhe Meral zihen. Defne hakmerret ndaj Merves.

Feride i shkon në ndihmë Byshrës por kjo e fundit nuk tregon kërcënimet që i bëhen pasi ka frikë nga Kemali. Ejlyl realizon një set fotografik me Atakanin. Serkan nuk e pret mirë këtë. Xhemre i gjendet pranë Serkanit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga