LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Provokon me pozat e saj/ Njihuni me modelen që nuk kursehet me fotot s*ksi

19 Shtator 2020, 07:18, Lifestyle CNA
Provokon me pozat e saj/ Njihuni me modelen që nuk kursehet me fotot s*ksi

Anneta Eve është një influnecuese në Instagram e cila ka një numër të madh ndjekësish që po shtohen gjithnjë e më shumë.

E gjitha kjo falë fotove provokuese dhe shumë të nxehta të modeles. Ajo nuk nguron të ekspozojë format e saj si dhe të dhurojë poza topless.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më tunduese të Anneta Eve të cilat mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga