LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Modelja ruse që po “pushton” Instagramin me pozat topless

19 Shtator 2020, 07:33, Lifestyle CNA
FOTOT-Modelja ruse që po “pushton” Instagramin me pozat topless

Ajo është një blogere e cila është  bërë shumë e njohur në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen ruse Irina Sitkova.

Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpër vende të ndryshme të botës.

Irina është në një marrëdhënie dashurie dhe duket mjaft e lumtur pranë partnerit të saj. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më sensuale të Irina Sitkova./ CNA.al

Lajmet e fundit nga