LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë hapur: Zoti më vë proshuta tek sytë

19 Shtator 2020, 09:24, Lifestyle CNA
“A ke tradhtuar ndonjëherë?”/ Dojna Mema e thotë

Dojna Mema është një nga moderatoret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit.  Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit e saj detaje nga jeta e saj private.

Madje së fundi publikoi një foto e kapur dorë për dore me partnerin e saj duke mos zbuluar asgjë më shumë.

Së fundi ndjekësit i kanë bërë pyetjen nëse ka tradhtuar ndonjëherë. Dojna nuk ka nguruar t?i përgjigjet pyetjes duke thënë: ?Nuk kam tradhtuar kurrë sepse kur jam me dikë më vë Zoti proshuta tek sytë dhe nuk shoh askënd tjetër. Gjithashtu mesa di unë s?më ka tradhtuar njeri, shpresoj?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga