LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Këngëtarja provokon ish bashkëshortin: “Nuk mund të tregoj sa herë jam shtirur në shtrat”

19 Shtator 2020, 11:42, Lifestyle CNA
Këngëtarja provokon ish bashkëshortin: “Nuk mund të

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus po punon për albumin e saj të shtatë, ku në njërën prej këngëve të albumit ajo ka rrëfyer se është shtirur në shtrat me ish bashkëshortin e saj Liam Hemsworth dhe në të vërtetë nuk dihet se si do të jetë reagimi i tij në lidhje me këngën.

Sipas ?The Sun? në këngën ?Win Some, Lose Some?, Miley shprehet: ?Natën e shkuar ishim si të gozhduar në arkivol, Zoti e di se ne ishim gati të vdekur. Nuk mundem t?i numëroj të gjitha herët që jam shtirur, faleminderit Zotit për mendimet në kokën time?.

?Ti më njeh më mirë se kushdo, por më lëndove më shumë se kushdo. Nuk mund të shtirem më ?, vazhdon më tej kënga.

Sipas medias kjo nuk është kënga e vetme që Miley i ka kushtuar martesës së saj. Në disa të tjera ajo shprehet se nuk i mungojnë aspak ish të dashurit dhe se refuzon të kërkoj falje për ato që kanë ndodhur mes tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga