LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Siç nuk e keni parë/ Eni Vasili duke kërcyer me nipin

19 Shtator 2020, 20:49, Lifestyle CNA
Siç nuk e keni parë/ Eni Vasili duke kërcyer me nipin

Moderatorja Eni Vasili ka ardhur krejt ndryshe ditën e sotme për publikun.

Eni ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet me nipin e saj te vogël.

Ata shihen duke u argëtuar dhe kërcyer me njëri-tjetrin.

Ajo që vihet re është se të dy vijnë për sytë e publikut mjaft në formë dhe percjellim energji pozitive./ CNA.al

 

 

David my babydancer #hallaeni #beautifulday @mrizi_i_zanave

A post shared by ENI VASILI (@enivasili) on

Lajmet e fundit nga