LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep përgjigjen që askush nuk e priste

19 Shtator 2020, 14:54, Lifestyle CNA
“A ke folur me Canin se plasëm?”/ Moderatorja jep

Gjithçka nisi me një koment në rrjetet sociale. Moderatorja e sportit, Eva Murati komentoi  në një nga fotot e aktorit të famshëm Can Yaman dhe ky i fundit iu përgjigj duke e falenduar me emojin e yllit.

Kjo nxiti dhe më shumë kureshtjen e fansave të cilët vërshuan në rrjet me pyetjen që po i mundon të gjithë.

?A ka folur moderatorja me Canin?, kjo është pyetja që duan të dinë shumica e ndjekësve. Por teksa prisnim që ajo të zbulonte diçka Eva i habiti të gjithë duke u përgjigjur: ?Ky është një sekret që nuk do e tregojë kurrë. E di që më doni?, është përgjigjur moderatorja, duke i lënë fansat të vazhdojnë të aludojnë për raportin e saj me aktorin e famshëm./ CNA.al

Lajmet e fundit nga