LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Kejvina, Oriola apo Luana?/ Çfarë i bashkon tre femrat “më fatale” të showbizit

19 Shtator 2020, 13:22, Lifestyle CNA
FOTOT-Kejvina, Oriola apo Luana?/ Çfarë i bashkon tre femrat

Luana Vjollca , Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë vajzat më seksi të showbizit. Edhe pse në fusha të ndryshme, Kejvina dhe Oriola si modele dhe Luana një moderatore duke se kanë shumë të përbashkëta.

Së fundi moderatorja Luana Vjollca ka realizuar një set fotografik si imazh i një prej kompanive më të mëdha të modës, ?Guess?, po ashtu edhe Kejvina pak kohë më parë u bë një nga modelet dhe imazh i ?Guess?.

Por nuk mbetet pa u përmendur as fakti se modelja shumë bombastike Oriola Marashi ka qenë një nga të parat modele që u bë pjesë e kësaj komapnie si modele, madje ishte pjesë e pasarelave në një nga eventet e ?Guess?.

Por ju do thoni çfarë i bashkon tjetër modelet përveçse kanë qenë pjesë e të njëjtës kompani.

Bukuroshet kanë realizuar disa sete fotografike në kohë të ndryshme ku shfqen me të njëtin stil. Me flokët me onde, veshjet bardhë e zi dhe pozat seksi.

Të treja shfaqen tejet seksi, ekspozojnë format dhe janë pothuajse njësoj, por zgjedhja se kujt i shkon më shumë ky look ju mbetet ju.

Për më tepër ne kemi përzgjehdur fotot që mund t?i shihni në galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga