LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Feston 7-vjetorin e martesës/ Aurela Gaçe paralajmëron dasmën e dytë

20 Shtator 2020, 09:09, Lifestyle CNA
Feston 7-vjetorin e martesës/ Aurela Gaçe paralajmëron

Këngëtarja Aurela Gaçe dhe bashkëshorti i saj Skerdi festojnë ditën e sotme  vjetorin e martesës. Këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga dita e dasmës ku Aurela shfaqet e veshur si nuse së bashku me vajzën e saj Grace dhe Skerdin .

Krahas kujton momentet më të bukura dhe duket se nuk do të mjaftohet me një dasmë. Duke qenë se Grace ka qenë prezente në dasmën e mamit dhe babit, Aurela mendon se vajza e vogël Abigail  do të kërkojë të jetë në dasmë si motra e madhe.

Ndaj Aurela paralajmëron se në 2023 me 20 shtator mund ti shkrepet të bëjë një festë jetër.

“20 /Shtator / 2013

7 vjet nga kjo ditë. Gëzuam, kërcyem e kënduam me frutin e dashurisë tonë në duar, vajzën tonë të parë, Grace( Greis). Dasmën e bëmë për kokërr te qejfit, për te gëzuar bashkë me familjen, me miq e shokë shumë. Vajza tjeter ,e vogla Abigail, akoma nuk di gjë që e kemi bere kete pa lejen e saj ? edhe kam frikë se do te kerkojë edhe ajo te jetë në dasëm si motra e madhe ?..

Si thoni @geraldina_sposa ? E shkrepim edhe një festë tjetër? Sigurisht jo tani?, thjeshte dua te di a jeni te lirë ne 20 Shtator2023? ? Foto @ergyszhabjaku ?.”, shkruan Aurela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga