LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ngjan si një kukull “Barbie”/ Kjo është modelja që do t’iu mahnisë me pamjen e saj

20 Shtator 2020, 07:38, Lifestyle CNA
Ngjan si një kukull “Barbie”/ Kjo është modelja

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikan. Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si ?138 Water?. Trista është paraqitur në revistën ?CWEN?. Ajo lindi dhe u rrit në ?Idaho.?

Modelja seksi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve prej tipareve të saj si dhe linjave perfekte. Trista pozon vetëm me bikini pasi është një reklamuese shumë e zonja e rrobave të banjove.

Ajo numëron mbi 122 mijë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto tejet sensuale. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot e modeles amerikane Trista Mikail./CNA.al

Lajmet e fundit nga