LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bomba” australiane që tërbon rrjetin/ Fotot më shpërthyese të Tammy Hembrow

20 Shtator 2020, 07:27, Lifestyle CNA
“Bomba” australiane që tërbon rrjetin/ Fotot më

Modelja seksi e fitnesit Tammy Hembrow nuk ndalet së publikuari foto provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur për shkak të formave të saj të rrumbullakosura.

Temmy numëron mbi 10 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto shumë të nxehta. Gjithashtu australianja është nënë e dy fëmijëve, përkatësisht një djali dhe një vajze.

CNA.al iu paraqet një galeri me fotot më seksi të bukuroshes australiane./ CNA.al

Lajmet e fundit nga