LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do përballesh me bishat e 313-tës”/ Ndjekësit “masakrojnë” Fjolla Morinën

20 Shtator 2020, 08:45, Lifestyle CNA
“Do përballesh me bishat e 313-tës”/ Ndjekësit

Pas lajmit të arrestimit të këngëtares Fjolla Morina, në llogarinë e saj në rrjetet sociale ka patur një mori reagimesh dhe kritikash nga ndjekësit.

Ata kanë komentuar pafund duke iu drejtuar me një gjuhë shumë të ashpër. Ndjekësit kanë shpërthyer duke ironizuar këngëtaren.

Njëri prej tyre i shkruan se tani do t?i duhet të përballet me ?bishat e 313-tës?.

?Cthot paraburgimi fjolla hahahah ?? ,, do perballesh me bishat e 313-tes hahahaha ??.

Kujtojmë se Fjolla Morina është vënë në pranga nga policia kufitare në Morinë, pasi gjatë një kontrolli në makinën e saj janë gjetur një armë zjarri tip pistoletë dhe 23 fishekë, si dhe një pistoletë në dukje e dyshuar lodër çakmak.

Gjithashtu sipas Kodit Penal ajo rrezikon nga 10 deri në 20 vite burg për trafikimi të armëve të zjarrit.  / CNA.al

Lajmet e fundit nga