LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ra pre e hackerave/ Aurela Gaçe merr sërish në dorë rrjetin social: U mundova t’ju lajmëroj

20 Shtator 2020, 17:02, Lifestyle CNA
Ra pre e hackerave/ Aurela Gaçe merr sërish në dorë

Prej më shumë se një muaji, këngëtarja shumë e dashur për publikun Aurela Gaçe ka rënë pre e hakerave, të cilët i kishin vjedhur llogarinë në rrjetin social Facebook.

Sot Aurela ka njoftuar fansat se ka mundur ta rimarrë Facebook-un dhe falenderon të gjithë ata që e kanë mbështetur.

Ajo thekson se ende nuk e ka 100% faqen nën administrim dhe i kërkon ndjekësve të presin edhe pak.

?Më në fund, mund të komunikoj me ju nëpërmjet faqes time. Prej më shumë se një muaji, faqja ishte në duar te” hackers ” ose më mirë të themi ,në duart e atyre që e kishin vjedhur.

Disa herë jam munduar t’ju lajmëroj nëpërmjet faqes time në Instagram, si edhe në media , pasi këtu postoheshin video qe s’kanë të bëjnë aspak me figurën time. Akoma presim në marrjen e plotë të administrimit te faqes.

Prej 10 vjetësh, kam komunikuar me ju, në mënyrën time, pothuajse çdo ditë. E vlerësoj secilin nga ju që pëlqeni e admironi atë që bëj e që jam. Ju faleminderit të gjithëve për mbështetjen që më keni dhënë prej vitesh.Jam mirënjohëse! Ju uroj një të dielë te bukur. Përqafime?, shkruan Aurela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga