LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Problemet me ankthin/ Fjoralba Ponari jep këshillat nga eksperienca personale

20 Shtator 2020, 14:50, Lifestyle CNA
Problemet me ankthin/ Fjoralba Ponari jep këshillat nga eksperienca

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari është shumë aktive në rrjetet sociale ku realizon me ndjekësit biseda me tematika të ndryshme. Së fundi një prej ndjekësve i ka rrëfyer problemet me ankthin dhe i ka kërkuar moderatores këshilla për ta menaxhuar.

Duke nisur nga eksperienca e saj personale, Fjoralba i ka sugjeruar 6 hapa që sipas saj duhet të ndjekë.

?Kam pasur problem me ankthin këto ditë. Ke ndonjë këshillë si mund ta kaloj atë??, ka qenë një prej pyetjeve që Fjoralba i është përgjigjur duke dhënë disa këshilla të vlefshme, nisur dhe nga eksperienca e saj personale.

?Trupa të ndryshëm, reagojnë ndryshe, por po ndaj ato që më kanë ndihmuar mua. 1-palestër/vrap 2-Ulja e kafeinës/alkoolit 3-Është ok të thuash jo 4-Gjum 5-Menaxho kohën 6-Shijo momentin?, ka shkruar Ponari në postimin e saj në ?Instastory?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga