LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Në lidhje dashurie me producentin e njohur/ Zbulohet se kur do të martohet “Gylseren”

20 Shtator 2020, 12:08, Lifestyle CNA
Në lidhje dashurie me producentin e njohur/ Zbulohet se kur do të

Aktorja e famshme Nurgul Yesilcay, e njohur për rolin e saj si Gylseren në serialin ?Fate të kryqëzuara? më në fund ka vendosur t?i japë fund beqarisë.

Mediat turke shkruajnë se 44-vjeçarja dhe producenti Necati Kocabay do të kurorëzojnë lidhjen e tyre në martesë verën që vjen.

Çifti kishte vendosur të martohej këtë verë, por për shkak të pandemisë së koronavirusit nuk arritën të organizonin një dasmë. Nurgul dhe Necati janë bashkë prej më shumë se dy vitesh teksa dashurinë e tyre nuk e kanë fshehur nga publiku.

Kujtojmë që aktorja së fundmi kishte rol kryesor në serialin ?Gylperi?, që pati një sukses shumë të madh./ CNA.al

Lajmet e fundit nga