LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jeta na sjell të papritura”/ Enca pëson incidentin, shfaqet me paterica

20 Shtator 2020, 14:30, Lifestyle CNA
“Jeta na sjell të papritura”/ Enca pëson incidentin,

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku shfaqet me paterica dhe këmbën e fashuar.

Ajo ka thyer këmbën dhe më pas ka kryer një operacion por duket se këngëtarja po e përballon me shumë forcë gjendjen në të cilën ndodhet. Krahas fotove ajo është shprehur se jeta sjell të papritura dhe sfida por që ajo po e përballon si një kampione.

?Jeta na sjell te papritura dhe sfida qe as nuk i kishim cuar neper mend, cfare mund te bejme ne,eshte ti perballojme si Kampiona ?? 1 thyerje kembe & 1 operacion me vone, ja ku jam si KingEnca ? Grateful and blessed for my life , dhe me suportin tuaj emocional e di qe cdo gje do kaloje me lehtshem ??????./ CNA.al

 

 

 

A post shared by ENCA (@enca) on

Lajmet e fundit nga