LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish-deputeti socialist 'shuplakë' kryeministrit Rama

8 Nëntor 2017, 20:48, Aktualitet CNA

Ish-deputeti socialist, Asllan Dogjani, i ftuar në studion e emisionit “ARENA” të Dritan Hilës, i ka dhënë një shuplakë kryeministrit Edi Rama.

Teksa komentoi situatën aktuale në të cilën gjendet vendi, ai u shpreh se krimi dhe bandat e drogës janë rritur ndjeshëm dhe përhapur gjerësisht. Ndërsa nga ana e tij, kryeministri Rama shprehet për sukses të policisë në luftën ndaj krimit dhe drogës.

Dogjani u shpreh se gjatë kohës që ai ka punuar në Policinë e Shteti dhe ka shërbyer si drejtor policie në disa qytete, nuk besonte se mund të kishte lidhje mes politikës dhe bandave. /CityNews

Lajmet e fundit nga