LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arian Galdini ironizon reformën në drejtësi dhe “gjuetinë e peshqëve të mëdhenj”

8 Nëntor 2017, 19:35, Aktualitet CNA

Në një postim në rrjetet sociale, ish-kryetari dhe themeluesi i LDE Arian Galdini ka ironizuar reformën në Drejtësi dhe gjuetinë e peshqëve të mëdhenj për të cilët po flitet së shumti ditët e fundit.

Reagimi i Galdinit ka ardhur si rezultat i fjalës së Juncker i cili beson se Serbia dhe Mali i Zi do të anëtarësohen në BE para vitit 2025.

?Juncker beson se Serbia dhe Mali i Zi do te anetaresohen ne BE para vitit 2025.

Shqiperia, Kosova, Maqedonia dhe Bosnje Hercegovina ne kete rast mbeten jashte liste…

Rrofte Reforma ne Drejtesi dhe Gjuetia e Peshkut ne Shqiperi sepse Serbia me Sheshelin ne Parlament dhe ish ndihmesin e tij Vucicin ne Presidence, e Mali i Zi me Gjukanovicin si Krajl pa kurore, nuk kane nevoje as per Reforma e as per Gjueti Peshku…

BE po rrezikon te harroje arsyen pse ekziston….

Jam krenar qe jam shqiptar.

Kemi batakcinj e plackites sa te duash mbi krye, por asnje kriminel lufte e asnje Krajl pa kurore qe te kete 27 vjet ne pushtet…? /CityNews

Lajmet e fundit nga