LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama publikon raportin mbi kultivimin e kanabisit/ Kjo është kërkesa për qytetarët

8 Nëntor 2017, 18:00, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama, ka postuar mbrëmjen e sotme raportin analitik mbi kultivimin e kanabisit në Shqipëri.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rama teksa publikon raportin në fjalë, kërkon nga ndjekësit e tij që ta lexojnë vetë, dhe të mos ndikohen nga politikanët apo analistët e “kazaneve”.

Ky është postimi i Edi Ramës:

Lajmet e fundit nga