LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qytetarët i përvishen Ramës/ "O shofer pa patentë, na bëre me turp pse të votuam"

8 Nëntor 2017, 18:11, Aktualitet CNA

Pas publikimit të raportit analitik për kultivimin e kanabisit në Shqipëri nga kryeministri Edi Rama, kanë vërshuar komentet ndaj këtij të fundit.

Qytetarët i thonë Ramës që të bjerë me këmbë në tokë dhe të shohë realitetin se i ka bërë me turp se përse e kanë votuar.

Në një tjetër koment i tërhiqet vërejtje Ramës se ndërsa ambasadori Lu, kërkon arrestimin e peshqve të mëdhenj, “Kelyshat e lali Erit sapo ndaluan nje te mjere qe kishte mbledhur disa bidona per te siguruar buken e gojes. Keshtu do bejme shtet ne, duke u marre me peshqit pa “uje”. Me siguri e ke nje pergjigje edhe per kete gje, por te lutem mos ironizo.” /CityNews

Lajmet e fundit nga