LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet çmimi i çitjaneve të Edi Ramës

8 Nëntor 2017, 18:32, Aktualitet CNA

Rrjetet sociale kanë shpërthyer në gallatë me çitjanet e kryeministrit Edi Rama, me të cilat ai u shfaq në një inspektim punimesh në Fier.

Por krahas përqeshjeve dhe talljes me veshjen e kryeministrit, CityNews bëri një investigim të thjeshtë për çitjanet që kishte veshur Kryeministri Edi Rama, të cilat rezultojnë të një çmimi të lartë.

Gjatë kërkimeve rezultoi se çmimi i tyre është 962 paund, apo mbi 1000 euro.

Pra ndonëse talleni me veshjen e tij, kujdes se ajo kushton sa ‘qimet e kokës’. /CityNews

Lajmet e fundit nga