LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Durrës - Bie Vangjush Dako / LSI bashkon votat me PD-në

8 Nëntor 2017, 17:35, Aktualitet CNA

Anëtarët e LSI-së dhe PD-së në Këshillin Bashkiak të Durrësit, kanë bashkuar votat dhe kanë rrëzuar paketën fiskale të buxhetit 2018, për nivelin e tarifave.

Paketa fiskale është rrëzuar me 19 vota pro, 1 abstenim dhe 20 kundër.

Këshilltarët e majtë dhe të djathtë kanë kërkuar në mbledhjen e këshillit uljen e tarifave vendore. /CityNews

Lajmet e fundit nga