LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthehet aktori Ervin Bejleri!/ Tashmë në një televizion si prezantues

12 Shtator 2017, 18:38, Lifestyle CNA

Ishit mësuar që në ekranin e ?In TV? të ndiqnit programin ?3-jat? nga dy moderatorët e njohur Rudi Hizmo dhe Mateo Çela.

Pak kohë më parë kemi mësuar se Rudi nuk do të jetë më pjesë e ?In TV?, por mesa duket drejtuesit e këtij televizioni e kanë gjetur menjëherë zëvendësuesin e tij. Bëhet fjalë pikërisht për ish-aktorin e ?Portokalli?-së, Ervin Bejleri ose, siç e njihni të gjithë me emrin e personazhit, Vini, shoku i Ninit të Bules.

Blitz.al ka mësuar gjithashtu se ?3 jat? do ta ndryshojë edhe emrin e tij, duke u quajtur ?Kolaudim?. Madje dyshes do t?i shtohet edhe një tjetër djalë, i panjohur ende për publikun.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim sezonin e emisionit të ri ?Kolaudim?. Suksese çuna!

/Citynews

Lajmet e fundit nga