LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kylie Jenner e pakënaqur nga vetja/ Tregon operacionin plastik

11 Shtator 2017, 15:08, Lifestyle CNA

Kylie Jenner tregoi se çfarë e motivoi atë të bëntë buzët operacion në reality show Life of Kylie.

??Isha 15 vjeç dhe isha e pasigurtë për buzët e mia..kisha buzë shumë të vogla? 20 vjeçarja vajza e Kris dhe Caitlyn Jenner tregon se gjatë puthjes së  parë reagimi që mori nga partneri nuk ishte dhe aq i mirë. ?? Nuk besoj se do dish të puthësh mirë pasi ke buzë shumë të vogla??. Këto ishin fjalët e djaloshit të cilat Kylie i mori shumë keq.

Ajo shton ?? Kur një djalë që ti e pëlqen të thotë këto fjalë, më prek shumë , thjesht nuk ndihesha e dëshiruar dhe e bukur.??/CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga