LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Versace sfidon plotë me ngjyra: Ky është koleksioni Pranverë/Verë 2017

7 Shtator 2017, 22:01, Lifestyle CNA

Koleksioni i ri i veshjeve të markës Versace karakterizohej nga ngjyra të shumta, por jo të ndezura.

Modelet më të mira, sfiluan me këtë koleksion.

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga