LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfim/”Seksi me dashnoren është ëndërr dhe pse ajo më vodhi pasi…”

8 Shtator 2017, 21:46, Lifestyle CNA

Unë jam një burrë i martuar në moshë të madhe.

Gjatë një vizite pune njoha një vajzë të re shumë simpatike dhe çdo ditë që e shihja, më tërhiqte më tepër.

Një natë dolëm  vetëm të dy dhe ajo më shprehu dashurinë hapur.

Të them të drejtën u habita që një vajzë në moshë të re kishte një pëlqim ndaj meje, por në të njëjtën kohë u ndjeva shumë i lumtur.

Po atë natë përfitova nga rasti që ime shoqe nuk ishte në shtëpi dhe e ftova të vinte me mua.

U ulëm në divan, por papritur ajo filloi të më prekte. Më pas filluam të putheshim dhe vetëm pas disa sekondave ishim të dy të zhveshur duke bërë seks në krevat.

Ishte seksi më i mrekullueshëm që kam bërë ndonjëherë.

Kur u zgjova në mëngjes pashë që ajo ishte larguar dhe madje më kishtë vjedhur një shumë të konsiderueshme parash, por nuk më intereson shumë.

Dua që ta takoj sërish , sepse seksi me të është ëndërr.CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga