LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot e nxehta/Beniada mbesa e ish-Presidentit Nishani, nxeh temperaturat në Itali

8 Shtator 2017, 17:52, Lifestyle CNA

Beniada Nishani, e cila ushtron profesionin e modeles në vendin fqinj të Italisë, ka ndezur temperaturat me fotot e saj të fundit. Edhe në mediat italiane ajo cilësohet si mbesa e ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishanit, e cila jeton në vendin fqinj.

Kohët e fundit ajo ka postuar disa foto të saj në plazh, komplet e zhveshur. Fotografitë kanë bërë bujë në mediat italiane, të cilat janë mahnitur me linjat perfekte të trupit të saj.

Ata e kanë vlerësuar modelen për bukurinë e saj natyrale dhe pozat sensuale. Më poshtë mund të shfletoni setin e plotë të fotove ku Beniada duket komplet nudo./CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga