LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një nuse si Marina! Fotot nga dasma dhe të ftuarit

10 Shtator 2017, 18:54, Lifestyle CNA

Kanë dalë fotot e para nga ceremonia e martesës së Getoarit dhe Marinës në Gjirin e Lalzit.

Në fotografi Marina shkëlqen me fustanin e nusërisë teksa edhe disa prej të ftuarve s?kanë munguar me sharmin e tyre.

Ja disa prej fotove.

/Citynews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga