LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja Katie Price foto gjysmë nudo në Maldive/ Nicola McLean i del në mbrojtje

8 Shtator 2017, 22:15, Lifestyle CNA

Katie Price ka postuar disa foto totalisht topless gjatë pushimeve të saj në Maldive me bashkëshortin dhe fëmijët.

Fotot kanë sjellë shumë reagime negative, jo vetëm nga fansat, por edhe nga ana e kolegëve.

Por më në fund ka dalë  dikush që ka mbrojtur modelen e famshme 38 vjeçare.

Nicola McLean i ka quajtur të gjithë ata që kanë përfolur imazhin e Kate njerëz të ?prapambetur? dhe paragjykues.

?Njerëzit përpiqen gjithmonë të gjejnë gabime tek ata që duken aq bukur dhe Katie është personi i fundit që duhet t?i vuajë komenet dashakeqëse dhe të prapambetura?, është shprehur modelja britanike.

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga