LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kastro Zizo nxjerr sekretet/ Si i ngacmoja vajzat kur isha adoleshent

5 Shtator 2017, 07:59, Lifestyle CNA

Kastro Zizo mbetet në qendër të vëmendjes edhe pse tashmë pas disa vitesh jo aq i angazhuar në skenën e muzikës, pasi ka filluar një emision në Kosovë.

Së fundmi Kastro ka qenë i ftuar në Top Albania Radio ku ka treguar ndër të tjera për kohën e adoleshencës.

Ai ka treguar se vite më parë për t?i shprehur një vajze dashurinë, duhet të shkoje ta kërkoje dhe t?i flisje përballë, ndryshe nga sot ku çdo ndjenjë në të shumtën e rasteve shprehet nëpërmjet mesazheve.

Duke qeshur, Kastro ka treguar se nëse doje t?i thoje një vajze ?të kam qejf?, fillimisht duhet të merrje shokun e ngushtë me vete për suport moral, më pas të takojë vajzën e ëndrrave të tua dhe t?i thoje: ?O goce, ç?kemi! Unë kam ndjenja për ty, po ti për mua??.

Një rrëfim pa doreza ky i Kastros, siç jemi mësuar ta dëgjojmë shpesh.

/Citynews

 

Lajmet e fundit nga