LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja e Playboy i nxjerr të gjitha sheshit

7 Shtator 2017, 22:03, Lifestyle CNA

Modelja e Playboy, Laci Kay Somers i ka kënaqur të gjithë fansat duke postuar foto me bikini, në pozicione shumë provokues.

Në fakk bukuroshja është me pushime, pork a zgjedhur që t?i mahnisë shtatë million ndjekësit e saj në instagram me hiret e saj.

Laci ka bashkëpunuar me kameramanin, në mënyrë që ky i fundit të fokusohet vetëm tek të pasmet dhe gjoksi i saj i madh.

Ju ftojmë të shijoni fotot e modeles bombastike./CityNews

 

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga