LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fillon emisioni “Zonë e Lirë”/ Ja kush ishin dy të ftuarat e para

8 Shtator 2017, 20:02, Lifestyle CNA

Emisioni i shumëndjekur i Arian Çanit, ?Zonë  e Lirë? ka filluar mbrëmjen e sotme sezonin e ri të emisioneve.

Çani ka menduar që emisionin e parë ta nisë me dy prezantueset e reja të televizionit Klan Tv.

Njëra nga bukuroshet, Arjola Shehu do të prezantojë emisionin ?Kush vjen për drekë? çdo ditë nga e hëna në të premten në orën 12:15.

Ndërsa vajza tjetër e quajtur, Nevina Shtylla, e cila përveç aktores është edhe prezantuese, do të drejtojë emisionin ?Jo vetëm modë?, në vend të Floriana Garos./CityNews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga