LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Topless në plazh/ Egla Harxhi foto me 2 partnerët e saj

8 Shtator 2017, 13:51, Lifestyle CNA

Ka bërë bujë pak kohë më parë kur deklaroi haptazi preferencat e saj biseksuale.

Egla Harxhi tashmë është duke jetuar dashurinë e saj në një marrëdhënie treshe.

Në një postim të saj në rrjete sociale ajo duket me partnerët e saj në plazh e zhveshur topless.

Të tre kanë zgjedhur të pushojnë këto ditë shtatori, teksa janë gjithashtu në ndërtim të shtëpisë në Libofshë të Fierit.

/Citynews

21:59 Lifestyle

Lulja çiklamin

Kjo lule preferon vendet më të freskëta dhe me diell me temp...

Lajmet e fundit nga