LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jemi më të dashuruar se kurrë/ Aktorja amerikane flet për romancën me princ Harry-n

5 Shtator 2017, 14:10, Lifestyle CNA

Meghan Markle ka folur për herë të parë në lidhje me historinë e saj të dashurisë me princin Harry të Anglisë. Ajo ka konfirmuar lidhjen duke thënë se ata tashmë janë një ccift i dashuruar.

Aktorja amerikane, ka qenë duke dalë me princin që nga vera e 2016 dhe po vazhdojnë lidhjen e tyre. Për herë të parë ajo e ka quajtur të dashur Harry-n në publik gjatë një interviste për një revistë të huaj.

Meghan ka thënë se e ka takuar princin gjatë një darke mes shkoësh të përbashkët dhe që atëherë kanë dalë sëbashku në mënyrë të vazhdueshme.

Cifti e ruajnë me fanatizëm privatësinë e tyre dhe dëri më sot nuk janë prenoncuar për asnjë media sëbashku.
123

E pyetur për ruajtjen e privatësisë ajo ka thënë: ?Jam e sigurtë se do të vijë koha kur ne do të dalim në publik dhe të kemi histori për të treguar, por shpresoj që njerëzit ta kuptojnë se kjo kohë është vetëm për ne të dy.?

Ata vazhdojnë romancën e tyre, ndërsa në mediat ndërkombëtare u përfol se princ Harry i kishte propozuar për martesë Meghan gjatë muajit gusht./CityNews

Lajmet e fundit nga