LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pasi u shfaq i gjakosur/ Noizy rreh me grushta kundërshtarin

6 Shtator 2017, 12:50, Lifestyle CNA

Pak ditë më parë reperi Noizy publikoi një video ku dukej i gjakosur në timonin e makinës.

Pak më vonë u saktësua se e gjitha ishte në kuadër të një shakaje pasi ai ishte gjakosur me bojë të kuqe.

Pas asaj që ka ndodhur reperi ka publikuar një tjetër video ku duket se grushton dhe gjakos në fytyrë kundërshtarin e tij(njëkohësisht mik) pasi të dy janë duke xhiruar për një këngë të re.

Videoja ka patur mijëra reagime pozitive dhe negative njëkohësisht.

Disa e kanë kritikuar reperin se video të tilla përçojnë dhunë në shoqëri, e disa të tjerë thjesht presin me padurim projektin e radhës të reperit të pëlqyer nga fansat.

/Citynews

@khodrkida in trouble ?

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Lajmet e fundit nga