LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Princ George shkon për herë të parë në shkollë/ Kate mungon për një arsye të veçantë

7 Shtator 2017, 14:08, Lifestyle CNA

Princi i vogël i Anglisë, George ka shkuar për herë të parë në shkollë. Gjatë rrugës atë e ka shoqëruar babi i tij, ndërsa Kate Middelton nuk ka mundur ta shoqërojë dot.

Mësohet se Kate po vuan nga disa shqetësime për shkak të shtatzanisë së tretë dhe për këtë arsye nuk mund të dalë dot nga shtëpia.

Princi dukej i adhurueshëm ditën e parë të shkollës, por edhe pak si i nervikosur. Ndoshta ngaqë mamaja e tij nuk mundi ta shoqëronte në ditën më të rëndësishme./CityNews

Lajmet e fundit nga