LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Joeli i vogël shkon për herë të parë në kopësht/ Urimi prekës i Amit

4 Shtator 2017, 11:32, Lifestyle CNA

Çifti i famshëm i showbizit shqiptar, Ermali dhe Ami, sot kanë përjetuar një emocion shumë të veçantë të prindërimit.

Djali i tyre Joeli, ka shkuar për herë të parë në kopësht, duke emocionuar prinderit e tij. Ami ka postuar një foto të djalit në rrjetet sociale, ku është përgatitur bashkë më çantën në shpinë për të shkuar në kopësht.

?Rrezja ime e diellit! Suksese dashuria e mamit!?, ka shkruar e emocionuar Amarda Toska në foton e adhurueshme të së birit./CityNews

Lajmet e fundit nga