LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Eneda Tarifa “rikthehet’ në Portokalli

2 Shtator 2017, 15:09, Lifestyle CNA

Këngëtarja e njohur dhe ish-moderatorja e Portokallisë, Eneda Tarifa  ka publikuar një video në rrjetin social ?Instagram? e cila ka bërë për të qeshur të gjithë fansat e saj.

Një ndër surprizat në dasmën e Xhensilës dhe Bes Kallakut ishte edhe ëmbëlsira e cila ngjante si një magji më vete.

Ajo kishte formën e një veze të madhe, të cilën duhej ta thyeje për ta ngrënë. Por gabimisht Eneda e ka ngatërruar ëmbëlsirën me kokën e Xhodas, aktorit të portokallisë, duke e rikthyer edhe njëherë në kohët e Portokallisë, kur improvizonin pjesë humori sëbashku./CityNews

 

??????? Embelsira magjike… @cela_irgen @marlin_lako ??

A post shared by Eneda Tarifa ?? (@enedatarifa) on

Lajmet e fundit nga