LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Dua Lipa u mëson shqip prezantuesve të njohur/ Provojnë gatimet tradicionale shqiptare

29 Gusht 2017, 22:40, Lifestyle CNA

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka qenë e ftuar në një emision të rëndësishëm. Ndërkohë që fliste prezantuesit i kanë nxjerrë përpara një pjatë me byrekë tradicionalë shqiptarë të bërë me gjizë.

Ajo ka thënë se ai është ushqimi i saj i preferuar dhe nuk ka nguruar që ta provojë edhe në studio. Madje Dua u ka mësuar edhe disa fjalë shqipe prezantuesve të cilët i shqiptuan mjaft mirë fjalët ?faleminderit? dhe ?mirëdita?./CityNews

Lajmet e fundit nga