LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Selena Gomezit i vjedhin “Instagramin”/ Postojnë foto nudo të Justin Bieber

29 Gusht 2017, 20:30, Lifestyle CNA

Këngëtares me famë botërore, Selena Gomez i kanë vjedhur rrjetin social ?instagram? dhe pastaj hakerat kanë postuar nëj foto nudo të Justin Bieber.

Personat që e kanë vjedhur faqen kanë treguar se faqja ishte marrë prej tyre.

?Ne e zotërojmë faqen? kanë shkruar ata, ndërkohë që këngëtarja menjëherë ka punësuar hakerat më të mirë për të rimarë faqen.

Menjëherë pastaj është fshirë fotoja e turpshme e ish të dashurit të Selenës. Nuk e dimë si mund të ketë reaguar Justin pas kësaj ngjarjeje, po ajo që dihet e sigurtë është se e gjithë bota ka folur për ta pas kësaj ndodhie./CityNews

Lajmet e fundit nga