LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Eva Murati grindet me një vajzë/ Qëllojnë njëra-tjetrën me grushta

26 Gusht 2017, 16:56, Lifestyle CNA

Moderatorja dhe aktorja e njohur, Eva Murati ka postuar një video në rrjetin social ?Instagram? ku shihet duke u grindur me një vajzë tjetër.

Pas një debati vajzat qëllohen me njëra tjetrën ndërkohë që disa nga shokët e pranishëm i ndajnë.

Por, e gjithë videoja ka qenë një pjesë e filmit më të fundit ku aktorja po merr pjesë dhe mesa duket Eva ka ditur ta luajë mjaft mirë rolin./CityNews

 

Kujton se te kam frike mi??? ?as #albabasha in #timundtemequashxhon #movie #frenemies @papadhimitriproduction

A post shared by Eva Murati ? (@evamurati) on

Lajmet e fundit nga