LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Operacionet plastike më të shtrenjta të bëra nga VIP-at

19 Gusht 2017, 21:50, Lifestyle CNA

Operacionet plastike dhe personat publikë të Hollivudit janë të pandarë nga njëra tjetra.

Ne ju kemi sjellë disa nga Vip-at që kanë kryer operacione plastike dhe se sa shumë kanë harxhuar për to.

Shfletoni galerinë dhe mësoni se kush janë ato./CityNews

Lajmet e fundit nga