LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dashuria e Mozzik për Loredanën

19 Gusht 2017, 17:43, Lifestyle CNA

Tashmë lidhja e tyre është bërë zyrtare dhe në rrjetet sociale dhe mesa duket Mozzik nuk po lë rast pa komentuar në fotot që e dashura e tij poston.

Në foton më të fundit të Loredanës, Mozzik ka qënë nga komentuesit e parë .

Mesa duket tani që Loredana sapo ka ikur në Zvicër malli e mori shumë shpejt Mozzikun për të./CityNews

Lajmet e fundit nga