LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të fiskuar pas Arnold Schwarzenegger?/Nuk keni parë akoma djalin e tij

24 Gusht 2017, 21:00, Lifestyle CNA

Arnold Schwarzenegger aktori juaj i preferuar i filmave aksion tashmë është  plakur dhe vendin e tij e kanë zënë aktorë të tjerë të talentuar. Por mesa duket në shtëpinë e tij ai është lehtësisht i zëvendësueshëm duke parë dhe djemtë e tij të cilët janë rritur goxha.

Ai i cili ka rënë më shumë në syrin e kamerave është i vogli Patrik dhe duhet thënë se është shumë i pashëm.

Ai ka marrë pjesë në shumë filma me role të vogla dhe punon si model për firma të ndryshme.

Epo bëmë baba të të ngjaj është shprehja./CityNews

Lajmet e fundit nga