LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bleona Qerreti publikon fotot me Vip-at ndërkombëtarë/ Ja kush janë shqiptarët e futur në listë

20 Gusht 2017, 12:24, Lifestyle CNA

Bleona Qerreti ka publikuar  në rrjetet sociale një galeri fotosh me personazhet e njohur ndërkombëtarë. Në setin e fotografive përfshihej Donald Trump, Van Dam, Chriss Brown, Xhesika Alba, Leonardo Di Caprio e shumë të tjerë.

Por, Bleona nuk ka harruar të fusë në listën e fotove me personat Vip edhe disa foto me personazhe të njohur shqiptarë.

Në listën e gjatë prej 110 fotosh Bleona ka postuar fotografi edhe me ish-kryeministrin Sali Berisha, për të cilin ka një simpati të veçantë, moderatorin e njohur Blendi Fevziun dhe Lorik Canën./CityNews

Lajmet e fundit nga