LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sëmuret Luana Vjollca/ Çfarë i ka ndodhur moderatores së njohur

20 Gusht 2017, 08:55, Lifestyle CNA

Moderatorja e njohur e televizionit shqiptar, Luana Vjollca ka bërë një postim në rrjetet sociale ku ka treguar se është sëmurë.

Fotoja tregon disa pustina çaji kamomil dhe mesa duket nga rrobat e pakta në netët e freskëta  të gushtit kanë bërë që Luanën ta zërë gripi.

Gjithsesi kjo nuk e ka ndalur që të zhvillojë aktivitetet e saj të përhershme dhe të dalë me miqtë./CityNews

Lajmet e fundit nga